Asus Zenfone 5 Lite ZC600KL fabrika ayarlarına döndürme demek telefon ayarlarını sıfırlamak demek. Yani telefonunuzu satın aldığını ilk günkü ayarlarına geri döndürür.

Asus Zenfone 5 Lite ZC600KL Fabrika Ayarlarına Döndürme Hazırlık

ÖNEMLİ

i – Asus Zenfone 5 Lite ZC600KL fabrika ayarlarına döndürme işleminden önce Asus Zenfone 5 Lite ZC600KL telefonunuzun şarjını en az %50 yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

ii – Fabrika ayarlarına döndürme işleminden sonra bütün bütün her şey silineceği için Rehber, Resim, Video, Müzik gibi verilerinizi ve uygulama ve/veya oyunlarınızı yedekleyin.

iii – Fabrika ayarlarına döndürme işlemine başladıktan sonra sabırla işlemin bitmesini bekleyin. Müdahale ederseniz Asus Zenfone 5 Lite ZC600KL telefonunuz bir daha açılmayabilir.

Asus Zenfone 5 Lite ZC600KL Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

Asus Zenfone 5 Lite ZC600KL telefonunuzu nasıl fabrika ayarlarına sıfırlayacağınızı resimli olarak adım adım anlattık. Ama öncesinde bahsettiğimiz uyarıları dikkatle okuyun.

Asus Zenfone 5 Lite ZC600KL fabrika ayarlarına döndürme

1 – Öncelikle telefonu açın ve menüye girin.

2 – Menüden “Ayarlar” seçeneğini seçin.

3 – Karşınıza gelen ekranda “Yedekle ve sıfırla” seçeneğine dokunun.

4 – Sonraki ekranda “Fab. verilerine sıfırla” seçeneğini seçin.

5 – Asus Zenfone 5 Lite ZC600KL telefonunuzun bu ekranı bir uyarı ekranıdır. Buradaki uyarıları dikkatle okuyun ve devam etmek istiyorsanız “Aygıtı Sıfırla” butonuna dokunun.

6 – Eğer Asus Zenfone 5 Lite ZC600KL telefonunuzda bir desen, şifre veya PIN ekran kilidi varsa bu kilidi girin.

7 – Bir sonraki ekranda yazan sayıyı boş alana girin ve “Her şeyi Sil” butonuna dokunun.

8 – Sıfırlama işlemi bitene kadar sabırla bekleyin. Asus Zenfone 5 Lite ZC600KL telefonunuzun doluluk oranına ve durumuna göre işlemin uzunluğu değişebilir. Kesinlikle müdahale etmeyin.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here