Huawei Honor 8X parmak izi ekleme işlemi basit ama çok önemlidir. Bu işlemin nasıl yapıldığını adım adım ve resimli olarak anlattık. Bir telefonda en üst güvenlik seviyesi parmak izi kilididir.

Huawei Honor 8X Parmak izi Ekleme (parmak izi kilidi)

Huawei Honor 8X parmak izi ekleme özelliği her ne kadar en üst güvenlik seviyesi olsa da aynı seviyeye sahip şifre ve PIN yöntemleri de var. Ama parmak izi okuyucu sayesinde telefon hem hızlı hemde zahmetsizce açabiliyorsunuz. Zaten şifre ve PIN’den en büyük artısı da bu. Eğer sizde Huawei Honor 8X telefonunuza parmak izinizi eklemek istiyorsanız aşağıdaki adımları sırası ile uygulayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Huawei Honor 8X parmak izi ekleme
Huawei Honor 8X parmak izi ekleme

1 – İlk olarak “Güç” tuşuna basıp telefonunuzu açın.

2 – Sonrasında menüden “Ayarlar” bölümüne girin.

3 – Seçenekler arasında “Güvenlik ve gizlilik” seçeneğine dokunun.

4 – Huawei Honor 8X telefonunuzun bir sonraki ekranında “Parmak izi yönetimi” yazısına dokunun.

5 – Şimdi Huawei Honor 8X telefonunuzda parmak izi çalışmazsa kullanabileceğiniz alternatif bir açılış yöntemi seçmelisiniz. Bunlar desen, PIN veya şifre olabilir.

6 – Daha sonra ise belirlediğiniz alternatif açılış yöntemini (şifre, PIN, desen) girin ve onaylayın.

7 – Sonrasında “Yeni parmak izi” seçeneğine dokunun.

8 – Böylece Huawei Honor 8X telefonunuzda parmak izi ekleme talimatları karşınıza gelecek. Bunları dikkatle okuyarak uygulayın.

İşlem bitti. Artık Huawei Honor 8X telefonunuzu açarken parmak izi okuyucu üzerine eklediğiniz parmağınızı koyarak hızlıca açabilirsiniz.

Huawei Honor 8X Parmak İzi Kaldırma

Huawei Honor 8X parmak izini silmek içinde aynı yolu izleyip “Parmak İzi Listesi” bölümünden istediğiniz parmak izinin üzerine dokunarak silebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here