Huawei P Smart dosyaları Google Drive’a yedekleme işlemi (resimleri, videoları, müzikleri v.b. yedekleme) ile özel anlarınızı kaybetmeyin.

Huawei P Smart Dosyaları Google Drive’a Yedekleme

Huawei P Smart dosyaları Google Drive’a yedekleme aslında hayati bir öneme sahip. Artık Huawei telefonu olan bir çok insanın telefonunda internet var. Diğer yandan Huawei P Smart telefonlarınızda kaydetme yeri sorunu da yaşanabilecek olası bir durum. Ama daha da önemlisi telefonunuzun çalındığı, kaybolduğu ya da tamamen kırıldığı zamanlarda bütün dosyalarınızı da kaybedersiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konuda Google’ın Drive hizmeti gerçekten de çok önemli. Eğer telefonunuzda özellikle resimlerinizi, videolarınızı, müziklerinizi v.b. verilerinizi kaydedecek bir yeriniz yoksa veya bunları tamamen kaybetmekten korkuyorsanız bütün dosyalarınızı (resim, video, müzik v.b.) Huawei P Smart telefonunuzdaki Google Drive hesabınıza kaydedebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çok basit.

Huawei P Smart Resim, Video, Müzik v.b. Google Drive’a Yükleme

Huawei P Smart dosyaları Google Drive'a yedekleme

NOT: GOOGLE DRIVE HESABINIZA RESİM, VİDEO, MÜZİK, PDF, SLAYT GİBİ HER TÜRLÜ DOSYAYI KAYDEDEBİLİRSİNİZ. YANİ SANAL BİR BİLGİSAYAR OLARAK DÜŞÜNEBİLİRSİNİZ.

1 – İlk olarak Huawei P Smart telefonunuzdaki “Galeri” bölümüne girin.

2 – Daha sonra Google Drive hesabınıza aktarmak istediğiniz resimlerin ve videoların hepsini seçin.

3 – Huawei P Smart telefonunuzdaki bütün resimlerinizi ve videolarınızı seçtikten sonra ekranın altındaki “Paylaş” butonuna dokunun.

Huawei resimleri ve videoları google drive'a yedekleme

4 – Böylece ekrana dosyalarınızı paylaşabileceğiniz platformlar gelecektir. Bunların arasından “Save to Drive” uygulamasına dokunun.

Huawei resimleri ve videoları google drive'a yedekleme

5 – Bir sonraki ekrandaki “Hesap” bölümünde Google hesabınızı seçin. Sonrasında ise “Klasör” yazan bölümde “Drive’ım” seçeneğine dokunun.

Huawei resimleri ve videoları google drive'a yedekleme

6 – Sonrasında karşınıza Google Drive hesabınız çıkacak. Eğer daha önce Google Drive hesabınızda kaydedebileceğiniz bir klasör oluşturduysanız o klasörü seçin.

7 – Eğer kaydedebileceğiniz bir klasör oluşturmadıysanız o zaman ekranın sağ üst köşesindeki “Artı” işaretine dokunup bir klasör oluşturun ve sonrasında ekranın altındaki “Seç” yazısına dokunun.

Huawei resimleri ve videoları google drive'a yedekleme

8 – Son olarak ekranın altındaki “Kaydet” yazısına dokunun.

Huawei resimleri ve videoları google drive'a yedekleme

Hepsi bu kadar.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here