Huawei P Smart fabrika ayarlarına döndürme demek telefon ayarlarını sıfırlamak demek. Yani telefonunuzu satın aldığını ilk günkü ayarlarına geri döndürür.

Huawei P Smart Fabrika Ayarlarına Döndürme Hazırlık

ÖNEMLİ

i – Huawei P Smart fabrika ayarlarına döndürme işleminden önce Huawei P Smart telefonunuzun şarjını en az %50 yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

ii – Fabrika ayarlarına döndürme işleminden sonra bütün bütün her şey silineceği için Rehber, Resim, Video, Müzik gibi verilerinizi ve uygulama ve/veya oyunlarınızı yedekleyin.

iii – Fabrika ayarlarına döndürme işlemine başladıktan sonra sabırla işlemin bitmesini bekleyin. Müdahale ederseniz Huawei P Smart telefonunuz bir daha açılmayabilir.

Huawei P Smart Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

Huawei P Smart telefonunuzu nasıl fabrika ayarlarına sıfırlayacağınızı resimli olarak adım adım anlattık. Ama öncesinde bahsettiğimiz uyarıları dikkatle okuyun.

Huawei P Smart Fabrika Ayarlarına Döndürme

1 – Öncelikle telefonu açıp menüye girin.

2 – Menüden “Ayarlar” seçeneğini seçin.

3 – Karşınıza gelen ekranda “Sistem” seçeneğine dokunun.

4 – Daha sonra ise “Sıfırlama” seçeneğine dokunun.

5 – Daha sonra ise “Fabrika verilerine sıfırla” bölümüne girin.

6 – Huawei P Smart telefonunuzun bu ekranı bir uyarı ekranıdır. Buradaki uyarıları dikkatle okuyun ve devam etmek istiyorsanız “TELEFONU SIFIRLA” butonuna dokunun.

7 – Sonraki ekran bir onay ekranıdır. Hala Huawei P Smart telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamak istiyorsanız tekrar “TELEFONU SIFIRLA” butonuna dokunun.

8 – Sıfırlama işlemi bitene kadar sabırla bekleyin. Huawei P Smart telefonunuzun doluluk oranına ve durumuna göre işlemin uzunluğu değişebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here