Huawei P9 Plus parmak izi ekleme işlemi basit ama çok önemlidir. Bu işlemin nasıl yapıldığını adım adım ve resimli olarak anlattık. Bir telefonda en üst güvenlik seviyesi parmak izi kilididir.

Huawei P9 Plus Parmak İzi Ekleme (Parmak İzi Kilidi)

Huawei P9 Plus parmak izi ekleme özelliği her ne kadar en üst güvenlik seviyesi olsa da aynı seviyeye sahip şifre ve PIN yöntemleri de var. Ama parmak izi okuyucu sayesinde telefon hem hızlı hemde zahmetsizce açabiliyorsunuz. Zaten şifre ve PIN’den en büyük artısı da bu. Eğer sizde Huawei P9 Plus telefonunuza parmak izinizi eklemek istiyorsanız;

Sponsorlu Bağlantılar

1 – İlk olarak “Güç” tuşuna basıp telefonunuzu açın.

Huawei P9 Plus parmak izi ekleme

2 – Sonrasında menüden “Ayarlar” bölümüne girin.

3 – Seçenekler arasında “Parmak izi kimliği” seçeneğine dokunun.

4 – Huawei P9 Plus telefonunuzun bir sonraki ekranında “Parmak izi yönetimi” yazısına dokunun.

5 – Şimdi Huawei P9 Plus telefonunuzda parmak izi çalışmazsa kullanabileceğiniz alternatif bir açılış yöntemi seçmelisiniz. Bunlar PIN veya şifre olabilir.

6 – Daha sonra ise belirlediğiniz alternatif açılış yöntemini (şifre, PIN) girin ve onaylayın.

7 – Sonrasında “Yeni parmak izi” seçeneğine dokunun.

8 – Böylece Huawei P9 Plus telefonunuzda parmak izi ekleme talimatları karşınıza gelecek. Bunları dikkatle okuyarak uygulayın.

Eğer bir sorun yaşarsanız işlemleri en baştan tekrar yapın. İşlemleri başarılı yaptıysanız Huawei P9 Plus telefonunuzu açarken eklediğiniz parmağınızı parmak izi okuyucu üzerine koyarak hızlıca açabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here