Huawei Y7 2018 fabrika ayarlarına döndürme demek telefon ayarlarını sıfırlamak demek. Yani telefonunuzu satın aldığını ilk günkü ayarlarına geri döndürür.

Huawei Y7 2018 Fabrika Ayarlarına Döndürme Hazırlık

ÖNEMLİ

i – Huawei Y7 2018 fabrika ayarlarına döndürme işleminden önce Huawei Y7 2018 telefonunuzun şarjını en az %50 yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

ii – Fabrika ayarlarına döndürme işleminden sonra bütün bütün her şey silineceği için Rehber, Resim, Video, Müzik gibi verilerinizi ve uygulama ve/veya oyunlarınızı yedekleyin.

iii – Fabrika ayarlarına döndürme işlemine başladıktan sonra sabırla işlemin bitmesini bekleyin. Müdahale ederseniz Huawei Y7 2018 telefonunuz bir daha açılmayabilir.

Huawei Y7 2018 Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

Huawei Y7 2018 telefonunuzu nasıl fabrika ayarlarına sıfırlayacağınızı resimli olarak adım adım anlattık. Ama öncesinde bahsettiğimiz uyarıları dikkatle okuyun.

Huawei Y7 2018 fabrika ayarlarına döndürme

1 – Öncelikle telefonu açıp menüye girin.

2 – Menüden “Ayarlar” seçeneğini seçin.

3 – Karşınıza gelen ekranda “Sistem” seçeneğine dokunun.

4 – Daha sonra ise “Sıfırlama” seçeneğine dokunun.

5 – Daha sonra ise “Fabrika verilerine sıfırla” bölümüne girin.

6 – Huawei Y7 2018 telefonunuzun bu ekranı bir uyarı ekranıdır. Buradaki uyarıları dikkatle okuyun ve devam etmek istiyorsanız “TELEFONU SIFIRLA” butonuna dokunun.

7 – Sonraki ekran bir onay ekranıdır. Hala Huawei Y7 2018 telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamak istiyorsanız tekrar “TELEFONU SIFIRLA” butonuna dokunun.

8 – Sıfırlama işlemi bitene kadar sabırla bekleyin. Huawei Y7 2018 telefonunuzun doluluk oranına ve durumuna göre işlemin uzunluğu değişebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here