Huawei Y7 Prime kodlar konusunda yaptığımız uyarıyı mutlaka dikkate alın. Eğer her şeye rağmen bu kodları kullanmak istiyorsanız detaylar yazımızda.

Huawei Y7 Prime Kodlar (Ne İşe Yarar?)

Huawei Y7 Prime kodlar konusu teknik bilgi gerektiren bir durumdur. Eğer bu kodlar ile ilgili teknik bir bilgiye sahip değilseniz bu bölümü kullanmamanızı öneririz. Çünkü bu kodlar ile IMEI numarası gibi bazı bilgiler öğrenebileceğiniz gibi bazı ayarları da açıp kapatabilirsiniz. Dolayısıyla Huawei Y7 Prime telefonunuzda bu kodları kullandığınız taktirde yaşayacağınız herhangi bir sorun ya da sorunlarda sorumluluk size aittir.

Sponsorlu Bağlantılar

Huawei Y7 Prime kodlar

NOT: OKUYUCULARIMIZDAN GELEN TALEP ÜZERİNE KODLAR 2020 OCAK İTİBARİ İLE GÜNCELLENMİŞTİR.”

Huawei Y7 Prime Bilinmeyen (Gizli) Şifreler

*#06# kodu – Huawei Y7 Prime telefonunuzun IMEI numarasını öğrenebileceğiniz koddur. (Not: Bu kod hemen hemen bütün telefonlarda ortaktır.)

Huawei kodlar

*#*#2846579#*#* kodu – Huawei Y7 Prime Project menüsü: Arka plan ayarları, Ağ ayarları bilgisi, yazılım güncelleme, fabrika ayarlarına geri yükleme, batarya bilgisi v.b. bilgileri öğrenebileceğiniz koddur. Ayrıca versiyon ve SIM kart kilidi ile ilgili de bilgilere buradan erişebilirsiniz.

Huawei kodlar

Huawei kodlar

*#*#6130#*#* kodu – Test etme menüsü: Telefon bilgisi, kullanım istatistikleri ve kablosuz ağ (wi-fi) bilgisi v.b. bilgileri görebileceğiniz koddur.

Huawei kodlar

*#*#0000#*#* kodu – Telefon hakkında bilgiler öğrenebileceğiniz bölüm: Model numarası, yazılım bilgileri, IMEI numaraları v.b. bilgilere erişebileceğiniz koddur.

Huawei kodlar

*#*#225#*#* kodu – Huawei Y7 Prime telefonunuzun takvim bilgisi kodudur.

Huawei kodlar

*#*#426#*#* kodu – Huawei Y7 Prime telefonunuzda Google Play Servis kodudur. Böylece Ping atabilir ve bağlantı kontrolü yapabilirsiniz.

Huawei kodlar

Eğer bildiğiniz kodlar varsa lütfen bizlerle paylaşın.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here