Sponsorlu Bağlantılar

iPhone X Hızlı Şarj Etme Yöntemleri

iPhone X hızlı şarj etme yöntemleri konusunda artık ne yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? Pil ömrünü uzatmak için aşağıdaki ipuçlarından birkaçını deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

1 – Uçaktaymış Gibi Davranın

Enerji söz konusu olduğunda uçak modu aslında en verimlisi. Uçak modunu açtığınızda pil tüketen süreçlerin çoğu kapatılır. Bu nedenle cihazı bu modda şarj ettiğinizde normal modda olduğundan biraz daha hızlı şarj edilir. İdeal olan telefonu kullanmadığınız zamanlarda telefonunuzu kapatmak olandır. Ancak bunu yapamazsanız uçak modu neredeyse aynı anlama gelmekte.

Sponsorlu Bağlantılar

2 – Üreticinin Şarj Cihazını Kullanın

iPhone X Hızlı Şarj Etme Yöntemleri

Genellikle iPhone X cihazla birlikte verilen şarj cihazı telefonunuzu, en hızlı şekilde şarj eder. USB kablosu ile şarj etmek evrensel olabilir ancak 1 amperden daha az kullanırlar ve modern cihazlar genellikle 2 amper veya daha fazlasına ihtiyaç duyarlar. Basit matematik ile şu bir gerçek daha az amper daha yavaş şarj demektir. Bu yüzden orijinal şarj cihazını kullanmanızı öneririz. Eğer orijinal şarja sahip değilseniz 2 amperden fazla olan bir şarj cihazı satın alabilirsiniz. Yeni bir şarj aleti almaya karar verdiğinizde bu parametreyi kontrol etmeyi unutmayın.

3 – İpuçlarını Kullanın

iPhone X cihazınız kandırmanın tipik örneklerinden biri de iki uçlu bir kablo kullanmak ve bu uçların her ikisini de USB portallarına bağlamaktır. Normal bir şarj aleti kullanmaktan daha iyi değil ama yine de iyi bir çözüm.

Sponsorlu Bağlantılar

4 – Diğer Cihazlar

Piyasada şarj hızlandırıcıları bulabilirsiniz. Bir bilgisayara bağlandığınızda cihazınızın daha hızlı şarj edilmesine yardımcı olurlar. Ayrıca acil durumlarda powerbank kullanmanızı öneriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here