iPhone X rehberi kurtarma işlemi çok önemli bir konudur. Eğer bir bilginiz yoksa kurcalamamak en doğrusu. Çünkü yanlışlıkla tamamen silebilirsiniz. Bu işin nasıl yapıldığını öğrenmek için yazımızı okuyun.

iPhone X Rehberi Kurtarma

iPhone X rehberi kurtarma işlemi ile kastettiğimiz hem rehberi her daim güvende tutmak hemde bir sorun yaşandığ taktirde kişileri kaybetmemek. Bunun için 3 yöntemden bahsedeceğiz. Bunlar şöyle.

Sponsorlu Bağlantılar

1. Yöntem; SIM Karta Yedekleme

Telefondan numaralar nasıl kurtarılır? Elbette en iyi yol bütün kayıpları önlemektir. Tüm irtibatlarınızı SIM karta kopyalamanız şiddetle tavsiye edilir. iPhone X telefonunuzun olası arızaları ile çok fazla stres yaşayabiliyoruz. Ayrıca kişileri bilgisayarımıza da kopyalayabiliriz. Örneğin multimedya dosyalarını USB kablosuyla aktardığımızda çok fazla fırsatımız var. Kişileri sadece SIM kartta tutmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Herhangi bir hasar durumunda tüm telefon numaralarımızı kaybedebilirsiniz. Bu nedenle verilerinizi en az iki yerde tutmanız önerilir.

iPhone X Rehberi Kurtarma

2. Yöntem; Gmail Hesabını Kullanarak Verileri Kurtarma

Android akıllı telefonlar sahipleri, Gmail hesabıyla senkronize olabilir. Bu işlem sonucunda da kişileri kendi Google hesaplarına dışa aktarma imkanları var. Bu yöntemi kullanabilmek için iPhone X telefonunuzu, Gmail hesabınızla senkronize etmeniz gerekir. Senkronize ettikten sonra Gmail hesabınıza giriş yapın ve menü sekmesini açın. Daha sonra mevcut seçenekler arasından kişileri seçin. Rehberdeki numaraların tam listesini ekranda görmeniz gerekir.

iPhone X Rehberi Kurtarma

NOT: Eğer bu yöntemi kullanırsanız kişileri her zaman Gmail hesabınıza kaydetmelisiniz. Ya da Gmail hesabınızda kopyasını oluşturmalısınız.

3. Yöntem; Profesyonel Uygulamalar Kullanma

Ne yazık ki çoğumuz ne SIM kartına ne de Android telefona yedek saklarız. Gmail hesabıyla daha önce senkronizasyondan bahsetmiyoruz. Son olası seçeneğimiz kayıp kişileri geri yüklemenizi sağlayan birçok ticari programdan birini kullanmaktır. Bu tür profesyonel uygulamalar ile sistem hataları, hafıza kartı hataları veya diğer hatalar sonucunda veri kaybı yaşamanızı önler.

Sonuç

Çoğumuz genellikle fotoğraflar, belgeler, MP3, v.b. her türlü dosyayı yedekleriz. Önlem amaçlı kişiler grubunu yedek oluşturmak için telefon numaralarını SIM karta aktarırız ki kesinlikle tavsiye ederiz. Ancak bunu yapmasak bile kayıp verilerimizi ve bağlantılarımızı geri yüklemek için alternatif yollar var.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here