Lenovo K6 Note kodlar ile IMEI kodu gibi bazı önemli bilgileri öğrenebilir, bazı testler yapabilir ve bazı ayarları değiştirebilirsiniz.

Lenovo K6 Note Kodlar

Lenovo K6 Note kodlar ile ilgili teknik bir bilgiye sahip değilseniz bu bölümü kullanmamanızı öneririz. Çünkü bu kodlar ile IMEI numarası gibi bazı bilgiler öğrenebileceği gibi bazı ayarları da açıp kapatabilir. Dolayısıyla Lenovo K6 Note telefonunuzda yaşayacağınız herhangi bir sorunda sorumluluk size aittir.

Sponsorlu Bağlantılar

Lenovo K6 Note Gizli Kodlar

Lenovo K6 Note kodlar
Lenovo K6 Note kodlar

NOT-1: AŞAĞIDAKİ KODLAR İLE YAPTIĞINIZ İŞLEMLERDEN TAMAMEN SİZ SORUMLUSUNUZ.

1 – *#06# – IMEI numarası kodu. Bu kod ile Lenovo K6 Note telefonunuzun imei kodunu öğrenebilirsiniz.

Lenovo kodlar
Lenovo kodlar

2 – *#*#4636#*#* – Telefon bilgisi kodu. Yani bu kod ile telefon bilgileri menüsüne yönlendirileceksiniz. Böylece Lenovo K6 Note telefonunuzun telefon, batarya, batarya istatistikleri ve Wi-Fi ile ilgili bilgileri kontrol edebilirsiniz.

Lenovo kodlar
Lenovo kodlar

3 – *#*#225#*#* – Takvim kodu. Yani bu kod ile Lenovo K6 Note telefonunuzdaki takvim etkinliklerinizi takviminizde kontrol edebilirsiniz.

Lenovo kodlar
Lenovo kodlar

4 – *#*#426#*#* – Google Play Hizmeti için hata ayıklama bilgisi kodu.

Lenovo kodlar
Lenovo kodlar

5 – *#*#759#*#* – Google İş Ortağı Kurulumuna erişin kodu.

Lenovo kodlar
Lenovo kodlar

6 – *#*#2486#*#* – Mühendislik modu kodu. Eğer kod çalışmazsa telefonunuzu kapatın. Telefon kapandıktan sonra “sesi açma” , “ses kısma” ve “güç” tuşlarına aynı anda basıp birkaç saniye bekleyin. Böylece Fastboot Modu‘na yönlendirileceksiniz. Sonrasında ise “ses kısma” tuşu ile “BP Tools” seçeneğine gidin ve güç tuşuna basarak seçin. Lenovo K6 Note telefonunuz yeniden başlatılacaktır. Daha sonra ise tekrar gizli kod seçmeyi deneyin veya uygulama çekmecesinde “CQATest” uygulamasını açın. Yeniden başlatıldıktan sonra görünecektir.

Lenovo kodlar
Lenovo kodlar

Bu yazımızda;

1 – Lenovo K6 Note Gizli şifreler nelerdir?

2 – Lenovo K6 Note imei kodunu nasıl öğrenebilirim?

3 – Lenovo bilinmeyen kodları nelerdir?

v.b. sorulara cevap verdik.

Sponsorlu Bağlantılar

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here