LG Stylus 2 kurtarma modu ya da diğer bir ismi ile recovery moda almak için tuşları kullanmalısınız. Bu işlemi resimli olarak adım adım anlattık.

LG Stylus 2 Kurtarma Modu

LG Stylus 2 kurtarma modu normal bir telefon kullanıcısının bilmemesi gereken bir bölümdür. Eğer telefonunuzda takılma, donma sorunları yaşarsanız bu bölümü kullanabilirsiniz. Ayrıca LG Stylus 2 telefonunuzun ekran kilidini unutursanız yine bu bölümü kullanarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

NOT: EĞER TEKNİK BİLGİYE SAHİP DEĞİLSENİZ BU EKRANI KULLANMAYIN. AKSİ TAKTİRDE TELEFONUNUZU YAZILIMSAL OLARAK ZARAR VERECEĞİNİZ GİBİ TELEFONUNUZDAKİ VERİLERİ DE KAYBEDEBİLİRSİNİZ.

LG Stylus 2 telefonunuzda Recovery mod ekranını açmak için aşağıdaki adımları uygulayın. Verilerinizi (resim, video, müzik, rehber, mesaj v.b.) kaybetme riskine karşılık bu verilerinizi yedeklemenizi öneririz.

1 – İlk olarak Güç tuşuna uzun basarak LG Stylus 2 telefonunuzu kapatın.

2 – Telefon kapandıktan sonra “güç” ve ses kısma” tuşlarına aynı anda basıp bekleyin.

LG Stylus 2 kurtarma modu
LG Stylus 2 kurtarma modu

3 – Ekranda LG yazısını gördüğünüzde ses kısma” tuşuna basılı tutarak “güç” tuşunu bırakın ve 2-3 saniye sonra tekrar “güç” tuşuna basıp bekleyin.

4 – Böylece LG Stylus 2 telefonunuzda Recovery Mod ekranı yani kurtarma modu ekranı açılmış olacak. Aşağıdaki ekran kurtarma modu ekranıdır.

Bu konu ile ilgili sorunlarınızı yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazımızda;

1 – LG Stylus 2 recovery mod nasıl açılır?

2 – LG Stylus 2 telefon kurtarma moduna nasıl alınır?

3 – LG Stylus 2 telefonda kurtarma modu ekranı nasıl açılır?

v.b. sorulara cevap verdik.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here