LG X5 kurtarma modu ya da diğer bir ismi ile recovery moda almak için tuşları kullanmalısınız. Bu işlemi resimli olarak adım adım anlattık.

LG X5 Kurtarma Modu

LG X5 kurtarma modu normal bir telefon kullanıcısının bilmemesi gereken bir bölümdür. Eğer telefonunuzda takılma, donma sorunları yaşarsanız bu bölümü kullanabilirsiniz. Ayrıca LG X5 telefonunuzun ekran kilidini unutursanız yine bu bölümü kullanarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

NOT: EĞER TEKNİK BİLGİYE SAHİP DEĞİLSENİZ BU EKRANI KULLANMAYIN. AKSİ TAKTİRDE TELEFONUNUZU YAZILIMSAL OLARAK ZARAR VERECEĞİNİZ GİBİ TELEFONUNUZDAKİ VERİLERİ DE KAYBEDEBİLİRSİNİZ.

LG X5 telefonunuzda Recovery mod ekranını açmak için aşağıdaki adımları uygulayın. Verilerinizi (resim, video, müzik, rehber, mesaj v.b.) kaybetme riskine karşılık bu verilerinizi yedeklemenizi öneririz.

1 – İlk olarak Güç tuşuna uzun basarak LG X5 telefonunuzu kapatın.

2 – Telefon kapandıktan sonra “güç” ve ses kısma” tuşlarına aynı anda basıp bekleyin.

LG X5 kurtarma modu
LG X5 recovery modu

3 – Ekranda LG yazısını gördüğünüzde ses kısma” tuşuna basılı tutarak “güç” tuşunu bırakın ve 2-3 saniye sonra tekrar “güç” tuşuna basıp bekleyin.

4 – Böylece LG X5 telefonunuzda Recovery Mod ekranı yani kurtarma modu ekranı açılmış olacak. Aşağıdaki ekran kurtarma modu ekranıdır.

Bu konu ile ilgili sorunlarınızı yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazımızda;

1 – LG X5 recovery mod nasıl açılır?

2 – LG X5 telefon kurtarma moduna nasıl alınır?

3 – LG X5 telefonda kurtarma modu ekranı nasıl açılır?

v.b. sorulara cevap verdik.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here