Kategoriler
Samsung Galaxy A6

Samsung Galaxy A6 Hafıza Kartına Uygulama Taşıma

Samsung Galaxy A6 hafıza kartına uygulama taşıma işlemi çok basit bir işlemdir. Ama şunu unutmayın ki bazı uygulamaların hafıza kartına ya da diğer bir deyişle SD karta taşınma özelliği yok.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy A6 Hafıza Kartına Uygulama Taşıma

Samsung Galaxy A6 hafıza kartına uygulama taşıma işlemini yapmak istiyorsanız bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Yalnız her uygulama hafıza kartına (SD karta) taşınamaz. Dolayısıyla bahsettiğimiz yöntem ile taşıma işlemi yapamazsanız bu Samsung Galaxy A6 telefonunuz ile ilgili değil uygulama ile ilgilidir.

Samsung Galaxy A6 Hafıza Kartına Uygulama Taşıma

1 – İlk olarak menüden “Ayarlar” bölümüne girin.

2 – Sonrasında “Uygulamalar” seçeneğini seçin.

3 – SD karta yani hafıza kartına taşımak istediğiniz uygulamaya dokunun.

4 – Samsung Galaxy A6 telefonunuzda karşınıza çıkan sonraki ekranda “Depolama veya Kayıt yeri” seçeneğine dokunun.

Sponsorlu Bağlantılar

5 – Sonraki ekran ise “DEĞİŞTİR” butonuna dokunun. (“DEĞİŞTİR” butonunun üstündeki “Cihaz hafızası” yazısının anlamı uygulamanın Samsung Galaxy A6 telefonunuzda kayıtlı olduğudur.)

NOT: EĞER BU EKRANDA “DEĞİŞTİR” BUTONUNU GÖREMİYORSANIZ Samsung Galaxy A6 TELEFONUNUZ İLE İLGİLİ BİR SORUN DEĞİLDİR. UYGULAMANIN TAŞINMA ÖZELLİĞİNİN OLMAMASINDAN KAYNAKLANMAKTADIR. ÇÜNKÜ BAZI UYGULAMALAR SD KARTA TAŞINAMAZ.

6 – Eğer Samsung Galaxy A6 telefonunuza takılı bir hafıza kartı varsa çıkan küçük pencerede “SD kart” seçeneğini seçin.

NOT: EĞER BU EKRANDA BİR SD KART GÖRÜNMÜYORSA Samsung Galaxy A6 TELEFONUNUZ SD KARTI GÖRMÜYOR DEMEKTİR. BUNUN NEDENİ İSE DOĞRU YERLEŞTİRİLMEMİŞ YA DA UYUMLU DEĞİL.

7 – Sonrasında bilgilendirme ekranı gelecek. Bu ekranda dikkatlice okuyun ve eğer devam etmek istiyorsanız ekranın altındaki “TAŞI” yazısına dokunun.

Sponsorlu Bağlantılar

8 – Böylece taşıma işlemini yapmış olduğunuz. Taşıma işleminden sonra “DEĞİŞTİR” butonunun hemen yanında “Harici depolama” yazısını göreceksiniz. Bunun anlamı uygulama, Samsung Galaxy A6 telefonunuzdan SD karta (hafıza kartına) başarılı bir şekilde taşınmıştır.

Tebrikler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Ayarlar