Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy C5-C5 Pro Dili Yarısı İngilizce Yarı Türkçe

Samsung Galaxy C5-C5 Pro dili yarısı İngilizce yarısı Türkçe olabilir. Bu konuda çok sayıda şikayet var. Tabi Galaxy C5 veya C5 Pro akıllı telefonu satın alırken telefonun dili tamamen Türkçe ama Android güncellemesinden sonra telefonun dilinin yarısı İngilizce yarısı Türkçe olmakta. Bunun nedeni ise çok çok büyük bir ihtimalle telefonunuzun ithalatçı garantili olmasından. Çünkü Samsung’un resmi olarak Türkiye için ürettiği bir modelde bu sorun kesinlikle olmaz.

Sponsorlu Bağlantılar
Samsung Galaxy C5-C5 Pro dili İngilizce oldu
Samsung Galaxy C5-C5 Pro dili İngilizce oldu

Bütün telefon markaları her modeli için ülkelere özel ayrı şekilde üretilmekte. Yani eğer Samsung, Galaxy C5 veya C5 Pro telefonunu Türkiye için üretmemişse o telefona güncelleme geldiği an Türkçe dil desteği sıfırlanır. Bu nedenle Türkiye’deki Galaxy C5 ve C5 Pro modeli sahiplerinin yapacakları tek çözüm yolu bir teknik serviste veya bir telefoncuda Türkçe dil yüklemek. Ya da en son yüklü olan işletim sisteminin Türkçe dili olanı yükletmek.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy C5-C5 Pro Dilini Türkçe Yapma

Siz değerli okuyucularımız için sürekli bu konuda bir araştırma içinde idim. Sonunda Galaxy C5 ve Galaxy C5 Pro telefonlar için karşıma bir çözüm çıktı. Aşağıdaki videoyu izleyerek telefonunuzun dilini Türkçe yapabilirsiniz.

NOT: SORUMLULUK TAMAMEN SİZ AİTTİR.

Sponsorlu Bağlantılar

İlgili Yazılar:

Samsung Galaxy C5 dili nasıl değiştirilir?

Samsung Galaxy C5 Pro dili nasıl değiştirilir?

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here