Samsung Galaxy J5 Prime uygulamaları hafıza kartına taşıma işlemi çok basit bir işlemdir. Ama şunu unutmayın ki bazı uygulamaların hafıza kartına ya da diğer bir deyişle SD karta taşınma özelliği yok.

Samsung Galaxy J5 Prime Uygulamaları Hafıza Kartına Taşıma

Samsung Galaxy J5 Prime uygulamaları hafıza kartına taşıma işlemini yapmak istiyorsanız bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Yalnız her uygulama hafıza kartına (SD karta) taşınamaz. Dolayısıyla bahsettiğimiz yöntem ile taşıma işlemi yapamazsanız bu Samsung Galaxy J5 Prime telefonunuz ile ilgili değil uygulama ile ilgilidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy J5 Prime uygulamaları hafıza kartına taşıma

1 – İlk olarak menüden “Ayarlar” bölümüne girin.

2 – Sonrasında “Uygulamalar” seçeneğini seçin.

3 – Sonraki ekranda “Uygulama yöneticisi” seçeneğini dokunun.

4 – SD karta yani hafıza kartına taşımak istediğiniz uygulamaya dokunun.

5 – Sonraki ekran ise “DEĞİŞTİR” butonuna dokunun. (“DEĞİŞTİR” butonunun üstündeki “Cihaz hafızası” yazısının anlamı uygulamanın Samsung Galaxy J5 Prime telefonunuzda kayıtlı olduğudur.)

NOT: EĞER BU EKRANDA “DEĞİŞTİR” BUTONUNU GÖREMİYORSANIZ BU UYGULAMANIN TAŞINMA ÖZELLİĞİNİN OLMAMASINDAN KAYNAKLANMAKTADIR. ÇÜNKÜ BAZI UYGULAMALAR SD KARTA TAŞINAMAZ.

6 – Eğer Samsung Galaxy J5 Prime telefonunuza takılı bir hafıza kartı varsa çıkan küçük pencerede “SD kart” seçeneğini seçin.

NOT: EĞER BU EKRANDA BİR SD KART GÖRÜNMÜYORSA Samsung Galaxy J5 Prime TELEFONUNUZ SD KARTI GÖRMÜYOR DEMEKTİR. BUNUN NEDENİ İSE DOĞRU YERLEŞTİRİLMEMİŞ YA DA UYUMLU DEĞİL.

7 – Sonrasında bilgilendirme ekranı gelecek. Bu ekranda dikkatlice okuyun ve eğer devam etmek istiyorsanız ekranın altındaki “TAŞI” yazısına dokunun.

8 – İşlem bitene kadar bekleyin.

Böylece taşıma işlemini yapmış olduğunuz. Taşıma işleminden sonra “DEĞİŞTİR” butonunun hemen yanında “Harici depolama” yazısını göreceksiniz. Bunun anlamı uygulama, Samsung Galaxy J5 Prime telefonunuzdan SD karta (hafıza kartına) başarılı bir şekilde taşınmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here