Samsung Galaxy J7 Prime Dili Yarısı İngilizce Yarı Türkçe

Samsung Galaxy J7 Prime dili yarısı İngilizce yarısı Türkçe olabilir. Bu konuda çok sayıda şikayet var. Tabi Galaxy J7 Prime akıllı telefonu satın alırken telefonun dili tamamen Türkçe ama Android güncellemesinden sonra telefonun dilinin yarısı İngilizce yarısı Türkçe olmakta. Bunun nedeni ise çok çok büyük bir ihtimalle telefonunuzun ithalatçı garantili olmasından. Yani satın aldığınız telefon Samsung Türkiye garantisine sahip değil. Garantiyi satın altığınız şirket veriyor. Zaten Samsung’un resmi olarak Türkiye için ürettiği bir modelde bu sorun kesinlikle olmaz.

Samsung Galaxy J7 Prime dili İngilizce oldu
Samsung Galaxy J7 Prime dili İngilizce oldu

Bütün telefon markaları her modeli için ülkelere özel ayrı şekilde üretilmekte. Yani eğer Samsung, Galaxy J7 Prime telefonunu Türkiye için üretmemiş ise o telefona güncelleme geldiği an Türkçe dil desteği sıfırlanır. Bu nedenle Türkiye’deki Galaxy J7 Prime modeli sahiplerinin yapacakları tek çözüm yolu bir teknik serviste veya bir telefoncuda Türkçe dil yüklemek. Ya da en son yüklü olan işletim sisteminin Türkçe dili olanı yükletmek. Ama ücret olarak yüksek bir para gerektirmeyen bir durum. Kesinlikle yüksek miktarda para isteyenlere yaptırmayın.

Aksi taktirde maalesef bu şekilde kullanmak zorundasınız. Eğer bu konuda çözüm bulduysanız bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Samsung Galaxy J7 Prime Dilini Türkçe Yapma

Siz değerli okuyucularımız için sürekli bu konuda bir araştırma içinde idim. Sonunda Galaxy J7 Prime telefonlar için karşıma bir çözüm çıktı. Aşağıdaki videoyu izleyerek telefonunuzun dilini Türkçe yapabilirsiniz.

NOT: SORUMLULUK TAMAMEN SİZ AİTTİR.

Sponsorlu Bağlantılar

İlgili Yazılar:

Samsung Galaxy J7 Prime dili nasıl değiştirilir?

Samsung Galaxy J7 Prime 2 dili nasıl değiştirilir?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here