Samsung Galaxy J7 Prime güvenli mod seçeneği bazı kullanıcıların ihtiyaç duyabilecekleri bir seçenektir. Bunların isimleri farklı olsa da çözümleri genellikle aynıdır.

Samsung Galaxy J7 Prime Güvenli Mod Açma (1. Yöntem)

Samsung Galaxy J7 Prime güvenli mod ile telefon ile ilgili bazı sorunları rahatlıkla ve engelleme olmadan kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Samsung Galaxy J7 Prime Güvenli Mod
Samsung Galaxy J7 Prime Güvenli Mod

1 – Samsung Galaxy J7 Prime telefonunuzun Güç tuşuna basılı tutun ve çıkan seçeneklerden “Yeniden başlat” seçeneğini seçin.

2 – Telefon yeniden başlatılırken “Ses kısma” tuşuna basılı tutun.

 

3 – Eğer telefon açıldığında ekranın altında “Güvenli Mod” yazısı çıktıysa işlemi başarılı bir şekilde yaptınız demektir. Eğer ekranın altında “Güvenli Mod” yazmıyorsa baştan başlayın.

Samsung Galaxy J7 Prime Güvenli Mod

Samsung Galaxy J7 Prime Güvenli Mod (2. Yöntem)

1 – Samsung Galaxy J7 Prime telefonunuzun kapatın.

2 – Telefonun “Ses kısma” tuşuna basılı tutarak “Güç” tuşuna basıp telefonu açın.

3 – Samsung Galaxy J7 Prime yazısını gördüğünüzde “Güç” tuşunu bırakın ama telefon açılana kadar “Ses kısma” tuşuna basmaya devam edin.

4 – Telefon açıldığında ekranın sol alt bölümünde “Güvenli Mod” yazısını göreceksiniz.

Galaxy J7 Prime Güvenli Mod Kapatma

1 – Güç tuşuna uzun basın.

2 – Çıkan seçeneklerden “Yeniden başlat” seçeneğini seçin.

Telefonunuz yeniden açıldığında normale dönecektir ve ekranın altındaki “Güvenli Mod” yazısı kaybolacaktır.

Not: Teknik bir bilgiye sahip değilseniz bu güvenli mod ekranına girmeyin.

Sponsorlu Bağlantılar

15 YORUMLAR

  • Telefonunuzu kapatıp yeniden başlattığınız zaman düzelmesi lazım. Eğer olmazsa kapatıp birkaç dakika bekleyin ve sonra açın. Eğer olmazsa buradan yazın yardımcı olmaya çalışalım.

   • Allah aşkına kafayı yicem güvenlik moduna sırmış kapat dio basıyorum telefon kapanıp kendi kendine açılıp bide yetmiomuş qibi ses kısma paneli kendine çıkıo 10 kere açtım kapattım fabrika ayarlarına döndüm qene olmadı nasıl yaparım bi yol qösterin bana

    • İnternette bu sorunu araştırdım ve komik bir çözüm yolu ile karşılaştım. Bence deneyin. Ses açma ve kısma tuşlarına aynı anda en az 30 saniye basılı tutup bekleyin. Sonucunu da buraya yazarsanız sevinirim.

 1. Merhabalar,

  Telefonunuzun güvenli moddan çıkmamasının 2 nedeni olabilir. Birincisi güvenli modda iken siz istemeden bazı yazılım ayarlarını değiştirmişsinizdir. İkincisi ise telefon yazılımsal olarak ayarları bozulmuştur. Çözüm olarak aklıma gelen tek şey bir teknik serviste yeniden yazılım yükletmek. Bildiğim kadarıyla Galaxy J7 Prime en son Android 7’ye yükseltildi. Dolayısıyla telefonunuza teknik serviste Android 7 işletim sistemi yükletin. Ya da bilen birisi root yapsın.

 2. Merhaba arkadaşlar,
  Samsung Galaxy J7 Prime telefonunuzun güvenli moddan çıkarmak için bazı alternatif çözüm önerilerinde bulunacağım. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar denesinler ve sonuçları bizlerle paylaşırlarsa sevinirim.
  1 – Telefonunuzun kapatıp 5-10 dakika bekleyin. Sonra yeniden açın.
  2 – Telefonunuzun şarjını tamamen bitirin ve şarjı bittiği için telefonunuz kapansın. Daha sonra şarj edip açın.
  3 – Komik ama basit bir yöntem ile internette karşılaştım. Telefonunuzun ses kısma ve ses açma tuşlarına en az 30 saniye basıp bekleyin.

  • O 30 saniye basma yöntemi hiçbir şey değiştirmedi. Sadece erişebilirlik kullan diye bir yazı çıktı. Ne yapmam gerekiyor acil yardım

   • Daha önceki yorumlarda da belirtiğim gibi güvenli moddan çıkmamasının sebebi bana göre yazılımsal. Ama çok küçük bir ihtimalde olsa bir yöntem aklıma geliyor. Telefonunuzun şarjını tamamen bitirin. Öyle ki telefonunuz, şarjı bittiği için açılmasın. Bu şekilde şarjını bitirdikten sonra şarja koyun ve şarj tamamen dolduktan sonra telefonu açın. Eğer sorununuz çözülmezse telefonu daha fazla kurcalamadan bir teknik servise götürmeniz şart.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here