Samsung Galaxy M10 kodlar konusunda yaptığımız uyarıyı mutlaka dikkate alın. Eğer her şeye rağmen bu kodları kullanmak istiyorsanız detaylar yazımızda.

Samsung Galaxy M10 Kodlar

Samsung Galaxy M10 kodlar ile ilgili teknik bir bilgiye sahip değilseniz bu bölümü kullanmamanızı öneririz. Çünkü bu kodlar ile IMEI numarası gibi bazı bilgiler öğrenilecebileceği gibi bazı ayarları da açıp kapatabilir. Dolayısıyla Samsung Galaxy M10 telefonunuzda yaşayacağınız herhangi bir sorunda sorumluluk size aittir.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy M10 kodlar

1 – *#06# kodu ile Samsung Galaxy M10 IMEI numarası ve seri numarasını öğrenebilirsiniz.

2 – *#1234# kodu ile yazılım versiyonu ve Model Numarası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

3 – *#7353# kodu ile Test Menü bölümüne erişebilirsiniz. Samsung Galaxy M10 telefonunuzun bu bölümde Kulaklık, Titreşim, Loud Hoparlör, Diming, VT Kamera, TSP Nokta Modu, TSP Izgara Modu, İvmeölçer, Yakınlık Sensörü, Işık Sensörü özelliklerini test edebilirsiniz.

4 – *#0*# kodu ile Gelişmiş Test Menü bölümüne ulaşabilirsiniz. Bu bölümde LCD ekran, dokunmatik, LED ışık, ön ve arka kamera özelliklerini test edebilirsiniz.

5 – *#0011# kodu ile Servis Mod bölümüne ulaşabilirsiniz. Samsung Galaxy M10 telefonun Ağ Bağlantısı ve Hücre Bilgisi gibi ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.

6 – *#2683662# kodu ile Gelişmiş Servis Mod bölümüne erişebilirsiniz. Burada 2G, 3G, LTE, Wi-Fi, SMS, Anten, SW verisyonu, IMEI v.b. hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz.

7 – *#0228# kodu ile Samsung Galaxy M10 telefonun bataryası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

8 – *#0808# kodu ile USB Ayarlarına bakabilirsiniz. Burada bilgisayara USB kablosu ile bağlantığı zaman Yığın Depolama, MTP v.b. gibi nasıl tanıtılacağını değiştirebilirsiniz.

9 – *#2663# kodu ile Gelişmiş yazılım versiyonu bölümüne erişebilirsiniz. Yani TSP FW versiyonu, Dokunmatik tuş FW versiyonu, MCU/BINFW Versiyon ve Wi-Fi versiyonu bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

10 – *#74123465* kodu ile Kamera yazılım standardı bölümüne ulaşabilirsiniz. Yani Samsung Galaxy M10 telefonunuzun kamera yazılım sürümünü kontrol edebilirsiniz.

Şimdilik bu kadar.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here