Samsung Galaxy M20 uygulamaları SD kartına taşıma işlemi basit ama bazı uygulamaların hafıza kartına taşınma özelliği yok.

Samsung Galaxy M20 Uygulamaları SD Kartına Taşıma

Samsung Galaxy M20 uygulamaları SD kartına taşıma işlemini yapmak istiyorsanız bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Yalnız her uygulama hafıza kartına (SD karta) taşınamaz. Dolayısıyla bahsettiğimiz yöntem ile taşıma işlemi yapamazsanız bu Galaxy M20 telefonunuz ile ilgili değil uygulama ile ilgilidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy M20 uygulamaları SD kartına taşıma

1 – İlk olarak menüden “Ayarlar” bölümüne girin.

2 – Sonrasında “Uygulamalar” seçeneğini seçin.

3 – SD karta yani hafıza kartına taşımak istediğiniz uygulamaya dokunun.

4 – Samsung Galaxy M20 telefonunuzda karşınıza çıkan sonraki ekranda “Depolama veya Kayıt yeri” seçeneğine dokunun.

5 – Sonraki ekran ise “DEĞİŞTİR” butonuna dokunun. (“DEĞİŞTİR” butonunun üstündeki “Cihaz hafızası” yazısının anlamı uygulamanın Samsung Galaxy M20 telefonunuzda kayıtlı olduğudur.)

NOT: EĞER BU EKRANDA “DEĞİŞTİR” BUTONUNU GÖREMİYORSANIZ Samsung Galaxy M20 TELEFONUNUZ İLE İLGİLİ BİR SORUN DEĞİLDİR. UYGULAMANIN TAŞINMA ÖZELLİĞİNİN OLMAMASINDAN KAYNAKLANMAKTADIR. ÇÜNKÜ BAZI UYGULAMALAR SD KARTA TAŞINAMAZ.

6 – Eğer Samsung Galaxy M20 telefonunuza takılı bir hafıza kartı varsa çıkan küçük pencerede “SD kart” seçeneğini seçin.

NOT: EĞER BU EKRANDA BİR SD KART GÖRÜNMÜYORSA Samsung Galaxy M20 TELEFONUNUZ SD KARTI GÖRMÜYOR DEMEKTİR. BUNUN NEDENİ İSE DOĞRU YERLEŞTİRİLMEMİŞ YA DA UYUMLU DEĞİL.

7 – Sonrasında bilgilendirme ekranı gelecek. Bu ekranda dikkatlice okuyun ve eğer devam etmek istiyorsanız ekranın altındaki “TAŞI” yazısına dokunun.

8 – Böylece taşıma işlemini yapmış olduğunuz. Taşıma işleminden sonra “DEĞİŞTİR” butonunun hemen yanında “Harici depolama” yazısını göreceksiniz. Bunun anlamı uygulama, Samsung Galaxy M20 telefonunuzdan SD karta (hafıza kartına) başarılı bir şekilde taşınmıştır.

Tebrikler…

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here