Samsung Galaxy S8 fabrika ayarlarına döndürme demek Samsung Galaxy S8 telefonunuzun ayarlarını sıfırlamak demek. Yani Samsung Galaxy S8 telefonunuzu satın aldığını ilk günkü ayarlarına geri döndürür. Samsung Galaxy S8 telefonunuzu nasıl fabrika ayarlarına sıfırlayacağınızı resimli olarak adım adım anlattık. Ama öncesinde bahsettiğimiz uyarıları dikkatle okuyun.

Samsung Galaxy S8 Fabrika Ayarlarına Döndürme Hazırlık

ÖNEMLİ

i – Samsung Galaxy S8 fabrika ayarlarına döndürme işleminden önce Samsung Galaxy S8 telefonunuzun şarjını en az %50 yapın.

Sponsorlu Bağlantılar

ii – Fabrika ayarlarına döndürme işleminden sonra bütün bütün her şey silineceği için Rehber, Resim, Video, Müzik gibi verilerinizi ve uygulama ve/veya oyunlarınızı yedekleyin.

iii – Fabrika ayarlarına döndürme işlemine başladıktan sonra sabırla işlemin bitmesini bekleyin. Müdahale ederseniz Samsung Galaxy S8 telefonunuz bir daha açılmayabilir.

Samsung Galaxy S8 Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

1 – Öncelikle telefonu açın menüye girin.

Samsung Galaxy S8 Fabrika Ayarlarına Döndürme

2 – Menüden “Ayarlar” seçeneğini seçin.

3 – Karşınıza gelen ekranda “Genel yönetim” seçeneğine dokunun.

4 – Sonraki ekranda “Sıfırla” seçeneğini seçin.

5 – Samsung Galaxy S8 telefonunuzun sonraki ekranında “Fabrika ayarlarına sıfırla” seçeneğini seçin.

6 – Telefonunuzun bu ekranı bir uyarı ekranıdır. Buradaki uyarıları dikkatle okuyun ve devam etmek istiyorsanız “Sıfırla” butonuna dokunun.

7 – Sonraki ekran bir onay ekranıdır. Hala Samsung Galaxy S8 telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamak istiyorsanız “Tümünü Sil / Her şeyi Sil” butonuna dokunun.

8 – Sıfırlama işlemi bitene kadar sabırla bekleyin. Telefonunuzun doluluk oranına ve durumuna göre işlemin uzunluğu değişebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here