Kategoriler
Xiaomi Mi 10T

Xiaomi Mi 10T Kodlar

Xiaomi Mi 10T kodlar konusunda yaptığımız uyarıyı mutlaka dikkate alın ve bu kodları kullanmak istiyorsanız detaylar yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Xiaomi Mi 10T Gizli Kodlar

Xiaomi Mi 10T kodlar ile ilgili teknik bir bilgiye sahip değilseniz bu bölümü kullanmamanızı öneririz. Çünkü bu kodlar ile IMEI numarası gibi bazı bilgiler öğrenilebilirsiniz. Ayrıca bazı ayarları da açıp kapatma seçenekleri mevcut. Dolayısıyla Xiaomi Mi 10T telefonunuzda yaşayacağınız herhangi bir sorunda sorumluluk size aittir.

NOT: Aşağıda bahsedeceğimiz bu ayarları, yeterli bilgiye sahip olmayan birisinin değiştirmemesi gerekir. Zira telefonunuzda bu gizli şifreleri ile herhangi bir özelliğin ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Xiaomi Mi 10T Gizli Şifreler

Xiaomi Mi 10T kodlar

1 – *#06# kodu ile Xiaomi Mi 10T IMEI numarası ve seri numarasını öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

NOT: IMEI numarasını öğrenebilmenin diğer bir yolu ise “Ayarlar > Telefon Hakkında > Durum” yolunu izlemek.

2 – ##64663## kodu QC testi kodudur. Bu kod ile yazılım sürümünü ve SIM kart ile hafıza (SD) kartınızı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca dokunmatik ekran, telefonun hoparlörü, renk paleti, GPS, varsa jiroskop, bluetooth, kamera, sensörler v.b. özellikleri test edebilirsiniz.

Xiaomi Mi 10T kodlar

3 – ##4636## kodu ile telefon bilgileri, kullanım istatistikleri, batarya çalışma süresi veya WiFi bilgileri kontrol edilebilir.

Xiaomi kodları

4 – ##225## kodu takvim etkinliği kodudur. Böylece tüm etkinliklerinizi ve önemli toplantılarınızı kontrol edebilirsiniz.

Xiaomi kodları

5 – ##426## kodu ping bağlantılarını ve olayları kontrol edebileceğiniz Google Play Servis kodudur. Burada Ping atabilir ve bağlantılarınızı kontrol edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Xiaomi kodları

6 – ##759## kodu Rlz Debug UI kodudur. Bu kod ile OEM modunu açabilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı bilgilerini bulabilirsiniz.

Xiaomi kodları

Şimdilik bu kadar. Ama yukarıda da belirttiğimiz gibi bu gizli şifreler telefonunuzun bozulmasına sebep olabilecek kodlardır ve yeterli bilgiye sahip değilseniz Xiaomi Mi 10T telefonunuzda gizli olan bu bölümlere girmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Ayarlar